فرود اضطراری به دلیل نشتیِ فاضلاب ظرفشویی

یک هواپیمای استرالیایی به مقصد سیدنی به دلیل نشتیِ فاضلاب ظرفشویی آن مجبور به فرود اضطراری شد.

هواپیمای استرالیا

به گزارش سرویس حوادث خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، یک فروند هواپیمای مسافربری متعلق به شرکت هواپیمایی «ویرجین استرالیا» که عازم سیدنی، شهر بزرگ استرالیا بود به دنبال مشاهده نشتی در سیستم فاضلاب ظرفشویی برای رفع این مشکل به لس‌آنجلس بازگشت و فرود اضطراری انجام داد.

در حالی که مسافران هواپیما ادعا کردند که این نشتی از توالت‌ها بوده و بالا آمدن فضولات از چاه سرویس‌های بهداشتی و بوی نامطبوع آنها غیرقابل تحمل بوده و به راهروها رسیده بود اما شرکت هواپیمایی این ادعا را تکذیب و تاکید کرده که سیستم تخلیه فاضلاب توالت‌های هواپیما از ظرفشویی آن کاملا جدا است و امکان چنین وضعیتی وجود ندارد.

شرکت ویرجین استرالیا همچنین اعلام کرده که تنها برای راحتی مسافران به مبدا حرکتش بازگشته و تاکید کرد که امنیت مسافران به هیچ وجه به خطر نیافتاده است.

به گزارش ایسنا به نقل از بی‌بی‌سی، طبق بیانیه این شرکت هواپیمایی، خلبان پس از اطلاع از نشتی فاضلاب دو ظرفشویی هواپیما و با در نظر گرفته اقدامات استاندارد در حین پرواز تصمیم به بازگشت به فرودگاه لس‌آنجلس را گرفته است. در این بیانیه علت خرابی ظرفشویی‌ها اعلام نشده است.


منبع  : ایسنا

درج دیدگاه